Image Alt

SP3 Płońsk

  /  2013-2014   /  Zakończenie roku szkolnego 2013/14

Zakończenie roku szkolnego 2013/14

27 czerwca 2014r. punktualnie o godzinie 900 w Szkole Podstawowej nr 3 im. S. Wyspiańskiego po raz ostatni w tym roku szkolnym zabrzmiał dzwonek, zwiastując tym samym nadchodzące wakacje. Wszystkich zebranych w sali sportowej powitała pani dyrektor Teodozja Gorlewska, która w swoim przemówieniu podziękowała za cały rok wytężonej pracy. Wśród zaproszonych gości obecni byli: burmistrz naszego miasta – pan Andrzej Pietrasik, sekretarz Urzędu Miasta – pani Krystyna Jankowska – Marszał, przewodniczący Rady Rodziców – pan Jacek Przybylski oraz pan Sławomir Jarosławski reprezentujący firmę America Store, która jest sponsorem klasy sportowej. Uroczystą chwilą były wpisy uczniów klas I – VI do Złotej Księgi. Zaprezentowali się także ci , którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce i sporcie. Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymali laureaci i finaliści konkursów ogólnopolskich organizowanych przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty. Wybranych uczniów nagrodził także burmistrz pan Andrzej Pietrasik. Wzruszającym momentem było pożegnanie absolwentów. Szóstoklasiści podziękowali nauczycielom i rodzicom za trud włożony w ich wychowanie. Przygotowali również występ muzyczny, który zakończył uroczystość. Udanych wakacji i do zobaczenia 1 września!

Skip to content