Image Alt

SP3 Płońsk

  /  2020/2021   /  Egzamin ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty

Przez trzy kolejne dni, od 25 do 27 maja, podobnie jak w całej Polsce, w Szkole Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego przeprowadzono egzamin ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języka obcego wersji standardowej, jak i te dostosowane do specjalnych potrzeb uczniów. We wtorek (25 maja) uczniowie zmierzyli się z egzaminem z języka polskiego. Uczniowie m. in. musieli wykazać się znajomością „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza. Egzamin z matematyki rozpoczął się w środę (26 maja)
o godzinie 9:00.  Ósmoklasiści mieli do rozwiązania zadania zamknięte z odpowiedziami do wyboru jak i te otwarte, w których samemu trzeba było obliczyć wyniki. W czwartek (27 maja) uczniowie sprawdzali swoje wiadomości i umiejętności z języka obcego.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną egzamin przeprowadzono w reżimie sanitarnym. Z niecierpliwością czekamy na wyniki!

Skip to content