/  2014-2015   /  Inauguracja roku szkolnego 2014/2015

Inauguracja roku szkolnego 2014/2015

„Uczniom szkoła drzwi otwiera gościnnie” – takie hasło przyświecało Inauguracji Roku Szkolnego 2014/ 2015 . Niestety czas beztroskich wakacji minął i trzeba wracać do życia szkolnego.

Uroczystość tradycyjnie rozpoczęła się od odśpiewania hymnu państwowego oraz hymnu szkoły. Po części oficjalnej głos zabrała pani dyrektor Teodozja Gorlewska, która serdecznie powitała wszystkich uczniów oraz rodziców i pełna optymizmu zaprosiła wszystkich na wspaniałą wycieczkę
w tajniki wiedzy, nowych wyzwań i umiejętności. Głos zabrał również pan Jacek Przybylski, przewodniczący Rady Rodziców. Następnie odczytano imiona i nazwiska wychowawców poszczególnych klas oraz uczniów, którzy po raz pierwszy przekraczają próg naszej placówki. Gromkimi brawami powitano również najmłodszych członków uczniowskiej rodziny – dzieci z zerówki oraz klas pierwszych.

Po ogólnym spotkaniu w sali gimnastycznej dzieci udały się do klas na pierwszą po wakacjach rozmowę z wychowawcami.