/  2023-2024   /  „Szymborska, Fredro, Kopernik – NA START!”

„Szymborska, Fredro, Kopernik – NA START!”

W piątek 24 listopada o godzinie 18. 00 odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród finalistom konkursu .: „Szymborska, Fredro, Kopernik – na START!”. To już II edycja przedsięwzięcia, którego celem jest
rozwijanie wśród dzieci i młodzieży ducha patriotyzmu oraz pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa narodowego. Konkurs objęty był patronatem Starosty Powiatu Płońskiego.
Wśród występujących, którzy stanęli na podium, znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Miłosz Zabłocki z klasy 7b oraz Adam Sybicki, uczeń klasy 8b. Nasi reprezentanci zajęli III m. w kategorii: uczniowie klas VII -VIII. Część kończącą całą uroczystość stanowił bankiet z udziałem finalistów, ich rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości.