Nauczanie hybrydowe

/  Nauczanie hybrydowe

Szanowni Państwo
Uprzejmie informuję, iż od dnia 15.03.2021 r. do 28.03.2021 r. w naszej szkole obowiązywać będzie nauczanie hybrydowe w klasach I-III. Dzieci z oddziału przedszkolnego uczęszczają do szkoły na dotychczasowych zasadach.
Uczniowie klas IV-VIII nadal uczą się zdalnie.
Organizacja zajęć w tym okresie dla dzieci z edukacji wczesnoszkolnej polegać będzie na prowadzeniu zajęć z zastosowaniem przemienności nauki(1tydzień w szkole, 1 tydzień w domu).
Wszystkie zajęcia edukacyjne (stacjonarne i zdalne) odbywać się będą zgodnie z tygodniowym rozkładem zajęć.
Uczniowie uczący się stacjonarnie zobowiązani są nadal do przestrzegania procedur bezpieczeństwa związanych z pandemią.
W pierwszym tygodniu tj. w dniach 15-19 marca 2021 r. nauka stacjonarna obowiązuje klasy:
1a,1c,2a,3a
Nauka zdalna obowiązuje klasy:
1b, 2b,3b,3c
W drugim tygodniu tj. 22-26 marca 2021 r. nauka stacjonarna obowiązuje klasy:
1b, 2b, 3b, 3c
Nauka zdalna obowiązuje klasy: 1a,1c,2a,3a
Świetlica szkolna będzie sprawować opiekę w dotychczasowych godzinach, wyłącznie dla uczniów realizujących naukę w trybie stacjonarnym.
Obiady w stołówce szkolnej wydawane będą uczniom, korzystającym ze stołówki i uczącym się stacjonarnie.

Z życzeniami zdrowia i wyrazami szacunku
Teodozja Gorlewska