Image Alt

SP3 Płońsk

  /  2022-2023   /  Spotkanie z panią WIOLETTĘ PIASECKĄ

Spotkanie z panią WIOLETTĘ PIASECKĄ

Dzisiaj w naszej szkole gościliśmy autorkę książek dla dzieci – panią WIOLETTĘ PIASECKĄ. Takie spotkanie to prawdziwa frajda dla każdego młodego czytelnika. Autorka zaprezentowała pouczające opowieści z życia Ignacego Paderewskiego i Jana Pawła II oraz udzielała odpowiedzi na nurtujące uczniów pytania. Chętne dzieci zakupiły książeczki autorstwa Pani Wioletty z jej autografem. Dziękujemy autorce książek za spotkanie, ciepłą atmosferę i niezapomniane historie, którymi nas obdarowała za pośrednictwem swojej twórczości. Drodzy Czytelnicy, wkrótce księgozbiór biblioteki szkolnej wzbogaci się o pozycje książkowe tej autorki. Już teraz zapraszamy do ich wypożyczania! Spotkanie odbyło się w ramach rządowego Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Skip to content