Image Alt

SP3 Płońsk

  /  2013-2014   /  Przedstawienie z okazji Dnia Dziecka

Przedstawienie z okazji Dnia Dziecka

W piątek 30.05.2014r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku odbyło się nietypowe przedstawienie z okazji Dnia Dziecka. Tym razem to nauczyciele byli aktorami i przygotowali dla dzieci skecz kabaretowy pt. „Atlas uczniów”.  Scenariusz to wynik obserwacji różnych, często zabawnych sytuacji szkolnych i zachowań uczniowskich. Pojawili się  m.in. „męczennik lekcyjny”, „obgryzacz zaciekły”, „drzemacz pospolity”, „pracuś szlachetny”, „przemądrzalec zwyczajny”. W humorystyczny, bliski uczniom, ale i nauczycielom sposób te zabawne zachowania zostały sklasyfikowane na wzór atlasu gatunków. Uczniowie salwami śmiechu i oklaskami nagrodzili nauczyciel wcielających się w role swoich uczniów. Na koniec wszyscy razem zaśpiewali piosenkę Majki Jeżowskiej pt. „Wszystkie dzieci nasze są”.

Skip to content