/  2013-2014   /  Dzień Matki

Dzień Matki

Dnia 28 maja 2014 roku w klasie IIa odbyło się uroczyste przedstawienie z okazji Dnia Matki. W pierwszej części uczniowie zaprezentowali bajkę „Jaś i Małgosia”. Mali aktorzy wcielili się w postacie beztroskiego rodzeństwa: Jasia i Małgosi, dobrej Czarownicy i zwinnej Wiewiórki. W części drugiej dzieci zaprezentowały wiersze i piosenki dla mamy. Całe przedstawienie przeplatane było wieloma piosenkami. Goście nagrodzili małych artystów gromkimi brawami. Czarownica poczęstowała wszystkich słodkimi piernikami. Dzieci złożyły mamom życzenia i wręczyły własnoręcznie przygotowane laurki. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. W czwartek 29 maja uczniowie klasy IIa zaprezentowali tę samą bajkę dzieciom z zerówek 0a i 0b oraz zaproszonym gościom – dzieciom niepełnosprawnym ze Szkoły Podstawowej z Zespołu Szkół nr 3. Mali widzowie z zaciekawieniem obejrzeli przedstawienie. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem oraz słodkim poczęstunkiem.