/  2014-2015   /  Powiatowy Konkursu Języka Angielskiego

Powiatowy Konkursu Języka Angielskiego

W dniu 10.02.2015r. trzynaścioro uczniów z klas III naszej Szkoły przystąpiło do I szkolnego etapu Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego, zorganizowanego przez ZSO w Szczytnie.

Wyłoniliśmy czworo uczniów z największą liczbą punktów, którzy zakwalifikowali się do II etapu konkursu.

Byli to:

Dawid Szczepański – uczeń klasy III a

Martyna Pajewska – uczennica klasy III b

Kamila Krzywkowska – uczennica klasy III c

Michał Milewski – uczeń klasy III c

Uczniowie Ci w dniu 8 maja 2015 roku przystąpili do II etapu Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego, który odbył się w siedzibie organizatora tj. w ZSO w Szczytnie.

Uczniowie pisali test z języka angielskiego drużynowo, po 2 osoby w każdej drużynie.

W sumie wzięło udział 14 drużyn z różnych szkół z powiatu płońskiego.

Drużyna naszych uczniów: Kamila Krzywkowska i Martyna Pajewska zajęły II miejsce a druga drużyna: Dawid Szczepański i Michał Milewski otrzymali wyróżnienie.

Uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy.

Trzecioklasiści przygotowywani byli do konkursu przez nauczyciela języka angielskiego

Celem tego konkursu było zmotywowanie uczniów do rozwijania swojego talentu w kierunku języka angielskiego. Wysokie miejsca jakie zajęli nasi uczniowie na pewno będą dla nich dodatkowym impulsem do jeszcze większego wysiłku. Uczniowie wyrazili zadowolenie i chęć udziału w konkursach z języka angielskiego.