/  2014-2015   /  Mali sportowcy w Goszczycach

Mali sportowcy w Goszczycach

W dniach 28-29 maja 2015 roku uczniowie klasy I s ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku z wychowawcami: Katarzyną Uniewską, Mileną Jakubiak i Marcinem Zaborowskim uczestniczyli  w nietypowych zajęciach szkolnych w Goszczycach. Podczas dwudniowego wyjazdu dzieci miały okazję sprawdzić swoje umiejętności jazdy na rowerze, zapoznać się z przepisami bezpiecznego poruszania się na jednośladach w ruchu drogowym, a także wzięły udział w warsztatach malarskich i zabawach z chustą animacyjną. Wspaniały teren zapewniał wiele atrakcji. Pierwszego dnia, po wysiłku fizycznym, młodzi sportowcy zregenerowali swoje siły przy ognisku i grillu z udziałem rodziców. Nie zabrakło wspólnych tańców i konkursów. Następnego dnia, po dość wczesnej pobudce i gimnastyce porannej, odbyły się mini rajdy rowerowe po okolicy, warsztaty malarskie i ognisko. Po ognisku uczestnicy wyjazdu z nieukrywanym smutkiem opuścili Goszczyce, uznając jednogłośnie, że nie była to ostatnia wizyta w tym miejscu.