Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Bieżące Informacje arrow Bal karnawałowy.
wtorek, 17 lipiec 2018
 
 
Bal karnawałowy. PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
środa, 10 styczeń 2018

W dniu 9 stycznia 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku odbyła się  zabawa karnawałowa. Sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową przystrojoną barwnymi maskami, balonami i serpentynami. Już sam wystój zachęcał do zabawy. Na parkiecie pojawiły się kolorowe wróżki, królewny, aniołki, rycerze i wiele, wiele innych postaci. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców, dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności taneczne, bawiąc się z kolegami. Karnawałowe spotkanie uświetnił występ szkolnego zespołu tanecznego „Gracja”. Punktem kulminacyjnym balu był koncert Alana Cyprysiaka znanego z udziału w telewizyjnym programie „The Voice of Poland”. Występowi rozbawił publiczność i poderwał do tańca. Była to okazja do oderwania się od szkolnych obowiązków i spędzenia czasu w zabawie tanecznej.

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 

 

< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed