Image Alt

SP3 Płońsk

  /  2020/2021   /  Złota “Trójka” – SP3 w gronie 20 wyróżnionych w całym kraju

Złota “Trójka” – SP3 w gronie 20 wyróżnionych w całym kraju

5 lipca 2021r. Pani Dyrektor Teodozja Gorlewska miała zaszczyt przyjąć Certyfikat Edukacyjnej Doskonałości, który przyznany został w X edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Gmin, Powiatów i Samorządnych Województw „Samorządowy Lider Edukacji”.

W tym roku uhonorowano nie tylko samorządy, ale także szkoły, które wyróżniają się „najwyższą jakością edukacji, nowoczesnym modelem zarządzania czy znaczącymi sukcesami w kształceniu dzieci i młodzieży ze szczególnym uwzględnieniem uczniów o specjalnych potrzebach”. W gronie 20 najlepszych placówek znalazła się nasza szkoła – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku. Otrzymane wyróżnienie to zasługa całej społeczności szkolnej, nauczycieli, wysoko wykwalifikowanej kadry.

Skip to content