Image Alt

SP3 Płońsk

  /  2020/2021   /  Szymon Drążkiewicz został FINALISTĄ XVII Diecezjalnego Konkursu Biblijnego nt. „Dzieje Apostolskie” Świętego Łukasza

Szymon Drążkiewicz został FINALISTĄ XVII Diecezjalnego Konkursu Biblijnego nt. „Dzieje Apostolskie” Świętego Łukasza

Miło nam poinformować, że uczeń klasy VIA Szymon Drążkiewicz został FINALISTĄ XVII Diecezjalnego Konkursu Biblijnego nt. „Dzieje Apostolskie” Świętego Łukasza. Szymon zaprezentował swoją wiedzę pisząc zdalnie test na stronie Wydziału Katechetycznego wraz z 41 uczestnikami z całej diecezji płockiej. Uczeń godnie reprezentował Szkołę Podstawowa nr 3 w Płońsku oraz Parafię Świętego Ojca Pio. Wykazał się biegłą znajomością dwudziestu ośmiu rozdziałów „Dziejów Apostolskich” oraz dodatkową lekturą biblijną. Na ten sukces pracował systematycznie cały rok szkolny. Gratulujemy i życzymy wiele wytrwałości w pogłębianiu wiedzy teologicznej oraz dalszych sukcesów w pogłębianiu dynamicznej mocy słowa Bożego i nie tylko!!!

Skip to content