Image Alt

SP3 Płońsk

  /  2023-2024   /  Inauguracja roku szkolnego 2023/2024

Inauguracja roku szkolnego 2023/2024

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny!
4 września o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2023/2024. Pani dyrektor Teodozja Gorlewska w swoim przemówieniu serdecznie przywitała wszystkich zabranych. Ciepłe słowa skierowała w stronę uczniów życząc im jak najlepszych ocen oraz owocnego odkrywania i pogłębiania swoich zainteresowań. Pani Dyrektor przypomniała sukcesy edukacyjne uczniów oraz wysokie lokaty sportowe. Na uroczystości pojawił się Burmistrz Miasta Płońska Pan Andrzej Pietrasik, Przewodniczący Rady Rodziców Pan Adrian Golacik oraz wikary parafii pw. Św. Ojca Pio ks. Sebastian Zalewski. Zaproszeni goście złożyli uczniom i nauczycielom życzenia samych sukcesów w nowym roku szkolnym. Pierwszoklasiści, witamy na pokładzie! Życzymy wszystkim naszym Uczniom dobrego, pełnego wyzwań naukowych roku szkolnego.

Skip to content