/  2021/2022   /  „Biblioteka pod chmurką”.

„Biblioteka pod chmurką”.

Jak co roku od 8 do 15 maja obchodzimy Tydzień Bibliotek, który w tym roku odbywa się pod hasłem „ Biblioteka- świat w jednym miejscu”. To ogólnopolskie święto ma na celu promocję czytelnictwa i kulturę czytania. I tym razem w naszej szkole przygotowano dla uczniów ciekawe atrakcje. Nauczyciele biblioteki razem z Samorządem Uczniowskim zaprosili czytelników do „Biblioteki pod chmurką”. Korzystając z pięknej pogody, uczniowie mogli w spokojnej i relaksacyjnej atmosferze zapoznać się z nowymi pozycjami książkowymi, które znajdują się w naszej bibliotece. Leżakując i czytając, młodzież miło spędziła czas pośród wiosennego otoczenia „Trójki”. „Bibliotekę pod chmurką” odwiedziła także pani dyrektor Teodozja Gorlewska, która podkreśliła słuchaczom, jak ważne w życiu człowieka jest czytanie. Pani dyrektor wspomniała również o swoich pierwszych przeczytanych książkach. Zapraszamy do fotorelacji!