/  2013-2014   /  ’Rozwijanie talentu’ -Lekkoatletyka

’Rozwijanie talentu’ -Lekkoatletyka

Szkoła Podstawowa nr 3 im. S. Wyspiańskiego w Płońsku stwarza swoim uczniom możliwość rozwoju w zakresie lekkiej atletyki. Są to przede wszystkim letnie i zimowe obozy oraz zajęcia pozalekcyjne przygotowujące do startów w biegach przełajowych oraz czwórboju lekkoatletycznym. Uczniowie z powodzeniem startują w Ogólnopolskich Czwartkach Lekkoatletycznych, zajmując czołowe miejsca we wszystkich konkurencjach. Wysokie lokaty osiągamy w Mistrzostwach Mazowsza. Szkoła Podstawowa nr 3 im. S. Wyspiańskiego od kilku  lat współpracuje z Miejskim Klubem Sportowym MKS Durasan. Dzięki indywidualnemu wsparciu nauczycieli uczniowie mogą rozwijać swoje talenty i pasje. Obozy lekkoatletyczne są doskonałą okazją do takiego rozwoju.

Obóz lekkoatletyczny – Murzasichle

Obóz lekkoatletyczny – Puck