Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Szkoła w Ruchu
poniedziałek, 16 lipiec 2018
 
 
Szkoła w Ruchu PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
czwartek, 27 marzec 2014

 

 Nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskiej Akcji Ministra Edukacji Narodowej „Ćwiczyć każdy może”, organizowanej w ramach Roku Szkoły w Ruchu. Akcja ta ma na celu zachęcenie uczniów do aktywnego uczestniczenia we wszystkich proponowanych zajęciach ruchowych. Podejmujemy działania na rzecz aktywności fizycznej w obszarze alternatywnych zajęć edukacyjnych, jak i pozalekcyjnych zajęć sportowych. Realizujemy również imprezy w gronie rodzinnym oraz zajęcia zorganizowane i niezorganizowane.
Wszystkich zainteresowanych i chętnych odsyłamy na stronę internetową:

  http://www.szkolawruchu.men.gov.pl. 

Ostatnia aktualizacja ( niedziela, 30 marzec 2014 )
Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed