Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Szkoła bez Przemocy arrow Ogólnopolska Kampania Profilaktyczna ,,Zachowaj Trzeźwy Umysł"
wtorek, 17 lipiec 2018
 
 
Ogólnopolska Kampania Profilaktyczna ,,Zachowaj Trzeźwy Umysł" PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
wtorek, 05 czerwiec 2012

Dzień Dziecka w płońskiej Trójce świętowany był pod hasłem Ogólnopolskiej Kampanii Profilaktycznej ,,Zachowaj Trzeźwy Umysł”. W realizację wszystkich zadań programu przewidzianych na ten dzień zaangażowanych było wielu nauczycieli i wszyscy uczniowie. Choć nie dopisała nam pogoda, radosny nastrój i dobry humor nie opuszczał uczestników szkolnych zabaw i zawodów sportowych. Program imprez szkolnych obejmował: podsumowanie akcji ,,Warto być dobrym”, kiermasz dobroczynny, wystawę prac utalentowanych plastycznie uczniów naszej szkoły pod tytułem ,,Nasze pasje”, wystawę profilaktyczną prezentującą tematykę tegorocznej Kampanii oraz zawody sportowe, które odbyły się w dwóch kategoriach, klas młodszych I-III i klas starszych IV-VI. Uczniowie młodsi zmagali się w rywalizacjach sprawnościowych, a uczniowie klas starszych rozgrywali mecze piłki nożnej. Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach klas okazali się uczniowie klasy Id (integracyjnej), i IIId (integracyjnej), którzy też byli najlepiej kibicującymi klasami za co zostali wyróżnieni dyplomami Kibica Fair Play. Z pośród klas starszych zwycięstwo odnieśli zawodnicy z klas: IVb, Va i VIb, a najlepiej kibicującą klasą, która została wyróżniona tytułem Kibica Fair Play była klasa IVb. Ostatnim punktem zabawy odbywającej się pod hasłem ,,Zachowaj Trzeźwy Umysł” była szkolna dyskoteka, w której uczestniczyły klasy starsze. Dla całej społeczności szkolnej był to wyjątkowo radosny dzień.

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 

Ostatnia aktualizacja ( wtorek, 12 czerwiec 2012 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed