Lorem ipsum dolor sit amet, conse ctetur adip elit, pellentesque turpis.

Witamy na stronie szkoły     telefon: 23 662 21 63

Aktualności14 listopada 2018r. w naszej szkole odbędzie się "Bal Stulecia". Wszystkich zachęcamy do przygotowania strojów stylizowanych na modę 20-lecia międzywojennego.
SP3 Gwarancja sukcesu

Dołącz do najlepszych uczniów

``Idziesz przez świat i światu dajesz kształt przez swoje czyny``
Stanisław Wyspiański

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie !

Niezmiernie nam miło poinformować Państwa, że w roku szkolnym 2018/2019 odbędzie się XII edycja Konkursu Ortograficznego „Mistrz Ortografii” o zasięgu miejskim, powiatowym i polonijnym dla klas III i VII.

Dziesięć dotychczasowych edycji tego konkursu, przeprowadzonych w latach 2003-2013, wpisało się w tradycję naszej szkoły. W ortograficznych zmaganiach uczniów klas trzecich i piątych co roku uczestniczyli finaliści z 30 szkół podstawowych powiatu płońskiego. Na podkreślenie zasługuje fakt, że przedsięwzięcie było objęte patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Burmistrza Miasta Płońsk.

Mamy nadzieję, że i tym razem uczniowie Państwa Szkół chętnie przystąpią do rywalizacji o tytuł Mistrza Ortografii powiatu płońskiego.

Serdecznie zapraszamy i czekamy na zgłoszenia.

Dyrekcja i Organizatorzy Konkursu

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na zakup wycieczki do Mikołajek dla pracowników i emerytów szkoły.

KMBT_215_00025

KMBT_215_00023