Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Klasy integracyjne arrow Klasy IIId 2011/12 Przedstawienie
czwartek, 19 lipiec 2018
 
 
Klasy IIId 2011/12 Przedstawienie PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
wtorek, 10 styczeń 2012
Dnia 4 stycznia, podczas zabawy choinkowej, uczniowie klasy IIId zaprezentowali rodzicom przedstawienie o tematyce świąteczno – ekologicznej „Nie ścinać choinek”. Dzieci przebrane za krasnoludki i zwierzęta leśne uratowały choinkę przed ścięciem jej przez dwóch chłopców - Janka i Wojtka. Nie pozwoliły też na zaśmiecanie lasu i „wygoniły” śmieci na wysypisko. Przedstawienie przeplatane było wieloma piosenkami, m.in. „Moja planeta”, „Jesteśmy dziećmi Ziemi”, „Śmieciu precz”, „Pięknie żyć”. To samo przedstawienie obejrzały również dzieci z klasy 0a oraz zaproszeni goście: dzieci z Zespołu Szkół nr 3 i uczniowie klasy IV integracyjnej ze Szkoły Podstawowej nr 2. Mali artyści zostali docenieni za grę aktorską, stroje, rekwizyty i otrzymali gromkie brawa. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem i słodkim poczęstunkiem.
            

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image   

   
   

   
   
 
    
 
Ostatnia aktualizacja ( czwartek, 12 styczeń 2012 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed