Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Wyniki konkursów przedmiotowych i ortograficznych arrow Wyniki Powitowego Konkursu Ortograficznego klas III i IV-VI
poniedziałek, 16 lipiec 2018
 
 
Wyniki Powitowego Konkursu Ortograficznego klas III i IV-VI PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
środa, 04 maj 2011

ImageImage

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

im. Stanisława Wyspiańskiego

09-100 Płońsk, ul.Płocka 60 tel/fax (023)6622163,

ZAWIADOMIENIE

Uprzejmie informujemy, że laureatami VIII edycji Powiatowego Konkursu Ortograficznego „Ortograficzne Potyczki Klas Trzecich” zostali następujący uczniowie:

Dawid Odolczyk– Szkoła Podstawowa  im. J. Wybickiego w Baboszewie

(opiekun p. Bogusława Kretkiewicz )

Dominik Klepczyński– Szkoła Podstawowa w  Sochocinie,

(opiekun p. Ewa Nowakowska )

Dominika Szpakiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego  w Płońsku

(opiekun p. Maria Stradomska)

Karolina Ziębińska-  Szkoła Podstawowa w Dzierzążni

(opiekun p. Bernadetta Chojnacka)

 

Wyróżnienia zdobyli:

Weronika Zwierew– Szkoła Podstawowa  w Sochocinie,

(opiekun p. Magdalena Dyguła)

Agnieszka Rosa – Szkoła Podstawowa  im. Władysława Jagiełły      

      w Czerwińsku n/ Wisłą  

      (opiekun p. Grażyna Zagalska)

Joanna Wielechowska – Szkoła Podstawowa w Lisewie,

(opiekun p. Katarzyna Nerć )

Filip Melzacki– Szkoła Podstawowa im. J. Wybickiego w Baboszewie,

(opiekun p. Elżbieta Burzykowska)

Zuzanna Seweryniak– Szkoła Podstawowa w Dzierzążni,

(opiekun p. Bernadetta Chojnacka )

Aleksandra Maraszek– Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego  w Płońsku,

(opiekun p. Danuta Stankiewicz )

Maria Kowalczyk- Szkoła Podstawowa nr 2 w Płońsku

      ( opiekun p. Krystyna Łazarska)

Laureatami VIII edycji Powiatowego konkursu Ortograficznego Klas V

„Mistrz Ortografii” zostali:

·         Paulina Białecka– Szkoła Podstawowa  im. Władysława Jagiełły      

     w Czerwińsku nad Wisłą  

(opiekun p. Joanna Złak- Godzińska)

·         Aneta Szymańska– Szkoła Podstawowa w Kodłutowie

(opiekun p. Anna Nowakowska)

·         Jolanta Konstantinow– Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku,

(opiekun p. Alina Chaberska)

Wyróżnienia zdobyli:

·         Martyna Ostrowska– Szkoła Podstawowa w Siedlinie

(opiekun p. Agnieszka Przedpełska)

·         Mikołaj Sawicki – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku,

(opiekun p. Katarzyna Stryjewska)

·         Natalia Biegaleska– Szkoła Podstawowa nr 2 w Płońsku,

(opiekun p. Małgorzata Kończalska)

 

Gratulujemy laureatom i uczniom wyróżnionym w konkursach,

 a także wszystkim finalistom!

 

Serdecznie zapraszamy laureatów i uczniów wyróżnionych wraz z opiekunami na uroczyste podsumowanie konkursów, które odbędzie się w dniu 18 maja 2011 roku o godz. 9.00 . podczas uroczystości z okazji Dnia Patrona Szkoły- Stanisława Wyspiańskiego.

 

Informacje o rozstrzygnięciu konkursu znajdują się  na  stronie internetowej naszej szkoły: www.sp3plonsk.pl.

 

 

Ostatnia aktualizacja ( środa, 04 maj 2011 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed