Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Klasy integracyjne arrow Koncert
czwartek, 19 lipiec 2018
 
 
Koncert PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
czwartek, 12 listopad 2009

W dniu 16 października, siedmioosobowa delegacja naszej klasy była na koncercie orkiestry kameralnej. Koncert w rocznicę pontyfikatu Ojca świętego Jana Pawła II, zorganizowano w kościele św. Michała Archanioła. Orkiestra grała pod batutą wybitnego polskiego dyrygenta Jerzego Maksymiuka. Pierwszy raz słuchaliśmy tak poważnej muzyki na żywo. Koncert był długi, ale  bardzo nas zainteresował. Mogliśmy z bliska obserwować muzyków i dyrygenta i wysłuchać utworów wybitnych muzyków polskich i zagranicznych. Najbardziej podobał nam się utwór "Aria na strunie G" Jana Sebastiana Bacha, którym orkiestra zakończyła swój występ.

 

Ostatnia aktualizacja ( czwartek, 12 listopad 2009 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed