Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Szkoła Promująca Zdrowie arrow Spotkanie z panem policjantem
piątek, 20 kwiecień 2018

Spotkanie z panem policjantem PDF Drukuj E-mail
wtorek, 04 listopad 2008

PROMUJEMY ZDROWIE

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO NASZYCH UCZNIÓW

Spotkanie z panem policjantem

Zdrowa szkoła to również bezpieczna szkoła. Dlatego tez mając na względzie bezpieczeństwo naszych uczniów w drodze do szkoły i ze szkoły dwukrotnie zorganizowane zostały spotkania z policjantem.
W dniu 3 i 17 października 2008 odbyło się spotkanie z pracownikiem Komendy Powiatowej w Płońsku panem Januszem Bluszczem.  Pan policjant przypomniał pierwszakom zasady przechodzenia przez jezdnię oraz zasady zachowania się na drodze. Dzieci uważnie słuchały o zasadach poruszania się po drogach w różnych warunkach atmosferycznych. W czasie spotkania uczniowie mieli możliwość zadawania pytań dotyczących zasad ruchu drogowego. Podsumowaniem spotkania był mały konkurs wiedzy o  przestrzeganiu zasad w ruchu drogowym. Uczniowie chętnie odpowiadali na zadawane pytania dotyczące  poruszania się po drogach w mieście i poza miastem. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały pamiątkowe gadżety.

Dzieci chętnie odpowiadały na pytania o ruchu drogowym zadawane przez pana policjanta

Pan Janusz Bluszcz przypomniał uczniom o zasadach przechodzenia przez jezdnię.

Odbył się również mały konkurs wiedzy o przestrzeganiu zasad w ruchu drogowym.

Pierwszaki uważnie słuchały o zasadach poruszania się po drogach w różnych warunkach atmosferycznych.

Dzieci miały także możliwość zadawania pytań dotyczących zasad ruchu drogowego.

Ostatnia aktualizacja ( wtorek, 04 listopad 2008 )