Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Wolontariat arrow Wizyta w Przedszkolu nr3.
piątek, 20 kwiecień 2018

Wizyta w Przedszkolu nr3. PDF Drukuj E-mail
niedziela, 05 listopad 2017

To co robimy dla innych sprawia nam najwięcej satysfakcji. W myśl tej zasady przedstawiciele Szkolnego Klubu Wolontariusza i Samorządu Uczniowskiego dnia 25 października 2017r. odwiedzili dzieci z Przedszkola nr 3 w Płońsku. Spotkanie było okazją, by porozmawiać o empatii oraz sposobach pomocy. Młodsi koledzy z zaciekawieniem oglądali  nagranie przedstawiające działania wolontariuszy. Na koniec przedszkolaki otrzymały specjalną pieczątkę - serce na dłoni, symbolizujące ideę pomagania.  Wolontariuszom z „Trójki” wręczono piękne  dyplomy. Wspólnie spędzony czas był bardzo wyjątkowy – przypomniał, że pomagać można niezależnie od wieku.

Ostatnia aktualizacja ( niedziela, 05 listopad 2017 )