Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Wolontariat arrow Europejskie Dnia Seniora.
piątek, 20 kwiecień 2018

Europejskie Dnia Seniora. PDF Drukuj E-mail
niedziela, 05 listopad 2017

W środę 25 października uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku odwiedzili seniorów. Miejscem okolicznościowego spotkania była Spółdzielnia Mieszkaniowa w Płońsku. W przygotowanym programie artystycznym znalazły się zabawne skecze zaprezentowane przez przedstawicieli Szkolnego Klubu Wolontariusza oraz występ taneczny uczennic z klasy 3f. Oprócz życzeń osoby starsze otrzymały wykonane przez dzieci laurki, serca oraz kwiaty. Inicjatywa uczniów kolejny raz  pokazała, że działania na rzecz innych sprawiają dużo radości i satysfakcji. Spotkanie w Klubie Seniora było kontynuacją szkolnych działań w ramach obchodów Europejskiego Dnia Seniora.