Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Bieżące Informacje arrow Sprzątanie Świata.
czwartek, 19 lipiec 2018
 
 
Sprzątanie Świata. PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
czwartek, 14 wrzesień 2017

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Płońsku każdego roku biorą udział w Akcji „Sprzątanie Świata”. To nie tylko plakaty, ulotki i porządkowanie terenu wokół szkoły. Oczyszczają także ze śmieci las w Kucharach. W tym roku znaleźli ich bardzo dużo. Ze zdziwieniem uprzątnęli zagrażające środowisku i bezpieczeństwu zwierząt butelki, foliowe torby, metalowe taśmy i druty. Wyznaczone klasy porządkowały tereny parków miejskich i płońskie ulice. Podczas zajęć nauczyciele przeprowadzili pogadanki na temat konieczności dbania o czystość naszej planety. Społeczność „płońskiej trójki”  zawsze chętnie włącza się w akcje na rzecz ochrony środowiska.

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 

Ostatnia aktualizacja ( środa, 20 wrzesień 2017 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed