/  2021/2022   /  Zajęcia „Koduj z gigantami”

Zajęcia „Koduj z gigantami”

„Koduj z Gigantami” – największe wydarzenie programistyczne dla dzieci i młodzieży w Polsce już rusza. Firma Giganci programowania wraz z patronami honorowymi serdecznie zaprasza uczniów do udziału w akcji.

Zajęcia są bezpłatne i mają na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie nowych rozwiązań technologicznych.

Zajęcia stacjonarne będą odbywać się w dniach od 26 do 27 lutego 2022 roku od godziny 9:00 do 17:00 przy ulicy Grunwaldzkiej 31 (Olimp, piętro 1) w Płońsku.

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl.

Następnie wybrać miasto Płońsk.

Zapisy już trwają!
Poznaj szczegóły akcji: www.koduj-z-gigantami

Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, oferującą od ponad 6 lat kursy programowania dla dzieci i młodzieży.

Giganci Programowania są globalnym partnerem Microsoft dla Edukacji.

KONKURS! ! !

Wszystkie szkoły, z których na nasze warsztaty zapisze się i WEŹMIE w nich udział 30 i więcej uczniów, otrzymają:

• certyfikat uczestnictwa w akcji,
    • specjalne szkolenie dla kadry nauczycielskiej organizowane wraz z firmą Microsoft,
    • programistyczną tablicę edukacyjną z języka Scratch.
    • urządzenie wielofunkcyjne – ksero – drukarko – skaner (dla szkoły, z której zapisze się i weźmie udział największa ilość uczniów, min.30).