/  2006-2007   /  Wręczenie nagród w I finale wojewódzkiego konkursu matematycznego klas VI

Wręczenie nagród w I finale wojewódzkiego konkursu matematycznego klas VI

W dniu 13 XI 2006r odbył się I etap olimpiady matematyczne, wzięli w niej udział uczniowie z całego województwa mazowieckiego.
Wychowankowie naszej szkoły również zmagali się z matematycznymi potyczkami. Nie wszystkim udało się przejść do drugiego etapu. Mimo to znalazła się uczennica, Alicja Rogowska z klasy VIe, która uzyskała 30pkt. ,czyli 100% i 13 I (stycznia) 2007r pojechała na II etap konkursu do Ciechanowa. Do II etapu z mniejszą ilością punktów zakwalifikowali się jeszcze: Adrianna Wołowiec kl.VIe, Karolina Grąbczewska kl.VIe, Dagmara Ziółkowska kl.VId i Tomasz Kraśniewski kl.VIa.
Na II etapie Alicja Rogowska również zdobyła 100% i jako jedna ze szkoły SP 3 zakwalifikowała się do III etapu olimpiady. 24 II (lutego) 2007r na konkurs do Warszawy przybyło około 220 uczestników z całego województwa mazowieckiego.
Każdy starał się napisać jak najlepiej, bowiem nagrodą było zwolnienie z pisania testu szóstoklasisty.
Alicja została finalistką olimpiady matematycznej i w dniu 03.04 (kwietnia) 2007r w Ciechanowie ona i jej opiekunka p. Zofia Lewandowska odebrały dyplomy i podziękowania.
Na uroczystości byli również obecni Pani Dyrektor Teodozja Godlewska i Pan Burmistrz Andrzej Pietrasik.