Image Alt

SP3 Płońsk

  /  2023-2024   /  Uroczyste zakończenie roku szkolnego – 21.06.2024 r.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego – 21.06.2024 r.

Punktualnie o 9.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Pani Dyrektor Teodozja Gorlewska przywitała zaproszonych gości, wśród których byli: Wiceburmistrz pani Liliana Kraśniewska, proboszcz parafii Św. Ojca Pio ks. Tomasz Markowicz, przewodniczący Rady Rodziców – pan Adrian Golacik i przedstawiciel Rady Rodziców – pani Angelika Słupecka. Podczas zakończenia kilka słów do całej społeczności szkolnej Skierowała Pani Dyrektor Teodozja Gorlewska, która podsumowała w swoim przemówieniu mijający rok szkolny. Tradycyjnie podczas uroczystego zakończenia najlepsi uczniowie z klas ósmych zostali uhonorowani pamiątkowymi nagrodami książkowymi, a sportowcy, którzy przez wiele lat rozsławiali płońską „Trójkę”, symbolicznymi statuetkami. Podczas uroczystości nie zabrakło także akcentów artystycznych. Ósmoklasiści zatańczyli poloneza. Absolwentom życzymy realizacji dalszych planów, cierpliwości i uporu w dążeniu do zamierzonego celu, a wszystkim uczniom udanych i bezpiecznych wakacji!
Skip to content