/  2021/2022   /  Ósmoklasiści przed wyborem szkoły ponadpodstawowej

Ósmoklasiści przed wyborem szkoły ponadpodstawowej

ÓSMOKLASIŚCI – Wasz wielki dzień zbliża się wielkimi krokami – dzień WYBORU SZKOŁY PONADPODSTAWOWEJ.
W piątek 25 marca uczniowie klas ósmych w ramach realizacji szkolnego programu doradztwa zawodowego wzięli udział w spotkaniu z Panią Sylwią Bogucką z Powiatowego Urzędu Pracy w Płońsku. Doradca zawodowy w formie multimedialnej przedstawił uczniom temat spotkania: „Czynniki wyboru zawodu i kierunki kształcenia”. Ósmoklasiści zostali zapoznani z czynnikami wewnętrznymi i zewnętrznymi decydującymi o wyborze zawodu. Rozmowa ze specjalistą umożliwiła uczniom klas ósmych rozwianie przeróżnych wątpliwości dotyczących przyszłego zawodu oraz przybliżyła ich do trafnego wyboru dalszej drogi kształcenia.