Image Alt

SP3 Płońsk

  /  2008-2009   /  Drzwi otwarte w Gimnazjum nr1 w Płońsku

Drzwi otwarte w Gimnazjum nr1 w Płońsku

W dniu 25.03 br. uczniowie klas VI jak co roku uczestniczyli w ,,Dniu otwartym” organizowanym przez Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Płońsku.

W programie spotkania oprócz zaprezentowania przez nauczycieli szerokiej oferty edukacyjnej i bardzo ciekawej prezentacji doświadczeń fizycznych zalazły się również pokazy taekwondo . Pokazy te cieszyły się ogromnym aplauzem przede wszystkim ze strony chłopców, ale też dużym zainteresowaniem wszystkich oglądających.

Uczennice gimnazjum przedstawiły krótki program artystyczny poświęcony patronowi szkoły Janowi Pawłowi II. Spotkanie przybliżyło naszym uczniom świat poprzez prezentacje multimedialną przedstawiającą szkolne wycieczki po Europie i Polsce. W wycieczkach tych uczestniczą uczniowie gimnazjum zgłębiając wiedzę z zakresu geografii.

Na koniec zwiedziliśmy budynek szkoły zapoznając się z jego wyposażeniem w specjalistyczne pracownie i poznając jego infrastrukturę.

Spotkanie przebiegło w miłej i życzliwej atmosferze .

Skip to content