Image Alt

SP3 Płońsk

  /  Aktualności   /  2018-2019   /  Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Koniec lekcji, sprawdzianów i prac domowych – rok szkolny 2018/2019 zakończony! Przed nami dwa miesiące wakacji.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego, które miało miejsce 19 czerwca 2019 r., zgromadziło uczniów, rodziców i nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku. Rodziców reprezentował przewodniczący Rady Rodziców pan Piotr Koper oraz członkowie zarządu pani Katarzyna Kamińska i pan Marcin Kośmider. Wśród zaproszonych gości była także pani Krystyna Marszał–Jankowska – Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miasta w Płońsku oraz ks. Tomasz Markowicz proboszcz parafii Św. Ojca Pio.

Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce, sporcie i zachowaniu zaprezentowali się na forum szkoły. Po uroczystym wręczeniu nagród i podziękowań nastąpiło ślubowanie absolwentów. Uroczyste pożegnanie klas ósmych oraz 3a, 6 c i 6d zakończyła część artystyczna. Utwór „Rzuć to wszystko co złe” przypominał zebranym jakimi wartościami należy kierować się w życiu. Nie obyło się bez łez z powodu rozstania ze szkołą podstawową. Na zakończenie uroczystości pani Dyrektor Teodozja Gorlewska pogratulowała uczniom wyników, podziękowała nauczycielom i pracownikom za całoroczną pracę, rodzicom za zaangażowanie, życząc wszystkim dobrego wypoczynku oraz radosnych i bezpiecznych wakacji.

Chwilę później nauczyciele wraz z wychowankami udali się do sal, aby podsumować miniony rok szkolny.

Do zobaczenia we wrześniu!