whatsapp status gesehen ausschalten kostenlose dating site wann ist herpes nicht mehr ansteckend kik nutzer finden tipps online dating dos and don'ts die kalten wesen
a
Image Alt

SP3

  /  Aktualności   /  2018-2019   /  Zajęcia unijne z programowania obiektowego

Zajęcia unijne z programowania obiektowego

Dziś członkowie koła informatycznego uczestniczyli w zajęciach z programowania obiektowego w pracowni mechatroniki w Szkole Podstawowej nr 4 w Płońsku. Z ogromnym zaangażowaniem pisali programy komputerowe, za pomocą których sterowali robotami. Niezwykłą satysfakcję odczuwali widząc efekty swojej pracy. Największą radość sprawiło im drukowanie kaczuszek na drukarce 3D.

Zajęcia odbyły się w ramach realizacji projektu unijnego „Rozwijamy umiejętności, potęgujemy zdolności, dodajemy pewności”.