Warning: PHP Startup: Second argument has to be between 1 and the number of elements in the array in /autoinstalator/wordpressplus1/index.php on line 3

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /autoinstalator/wordpressplus1/index.php on line 3
VIII edycja nagrody naukowej im. Jana Walerego Jędrzejewicza – SP3 Płońsk
Image Alt

SP3 Płońsk

  /  2020/2021   /  VIII edycja nagrody naukowej im. Jana Walerego Jędrzejewicza

VIII edycja nagrody naukowej im. Jana Walerego Jędrzejewicza

28 września 2020r. uczestniczyliśmy w rozstrzygnięciu ósmej edycji nagrody naukowej im. Jana Walerego Jędrzejewicza. Razem z Panią Dyrektor wysłuchaliśmy wykładu prof. Grzegorza Pojmańskiego na temat „Drogi Mlecznej”. Laureatką konkursu została Anna Mateja, autorka książki: „Recepta na adrenalinę. Napoleon Cybulski i krakowska szkoła fizjologów”.

Post a Comment