Image Alt

SP3 Płońsk

  /  2019-2020   /  Stypendystka z SP 3

Stypendystka z SP 3

6 marca zapewne na długo pozostanie w pamięci jednej z uczennic naszej szkoły. Katarzyna Drwięga z klasy 7 a, bo o niej mowa, otrzymała dzisiaj stypendium naukowe przyznawane dla uczniów szczególnie uzdolnionych, ufundowane przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika. To szczególne wyróżnienie, najlepsza inwestycja w młodego człowieka, który ma możliwości, a oprócz tego plany i ambicje. W tej uroczystej chwili w Kuratorium Oświaty w Ciechanowie towarzyszyli Kasi dumni rodzice, dyrektor szkoły Teodozja Gorlewska i opiekun Marta Lewandowska.
Przypomnijmy – wysokie wyniki w nauce, udział w konkursach przedmiotowych konkursach przedmiotowych, wiele ciekawych pasji i zainteresowań, prezentowanie szkoły i miasta w znanym programie telewizyjnym – to jest to, co ją wyróżnia.
Uczennica swoje stypendium przeznaczy na zakup pomocy dydaktycznych oraz rozwijanie swoich pasji. Życzymy powodzenia w realizacji dalszych planów i zamierzeń.

Post a Comment