/  2011-2012   /  Przedstawienie klasy III d

Przedstawienie klasy III d

Dnia 4 stycznia, podczas zabawy choinkowej, uczniowie klasy IIId zaprezentowali rodzicom przedstawienie o tematyce świąteczno – ekologicznej „Nie ścinać choinek”. Dzieci przebrane za krasnoludki i zwierzęta leśne uratowały choinkę przed ścięciem jej przez dwóch chłopców – Janka i Wojtka. Nie pozwoliły też na zaśmiecanie lasu i „wygoniły” śmieci na wysypisko. Przedstawienie przeplatane było wieloma piosenkami, m.in. „Moja planeta”, „Jesteśmy dziećmi Ziemi”, „Śmieciu precz”, „Pięknie żyć”. To samo przedstawienie obejrzały również dzieci z klasy 0a oraz zaproszeni goście: dzieci z Zespołu Szkół nr 3 i uczniowie klasy IV integracyjnej ze Szkoły Podstawowej nr 2. Mali artyści zostali docenieni za grę aktorską, stroje, rekwizyty i otrzymali gromkie brawa. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem i słodkim poczęstunkiem.