Image Alt

SP3 Płońsk

  /  2019-2020   /  Konkurs Biblijny pt. „Ewangelia wg św. Marka”

Konkurs Biblijny pt. „Ewangelia wg św. Marka”

W piątek 6 marca 2020 roku w parafii św. Michała Archanioła w Płońsku odbył się Dekanalny etap Konkursu Biblijnego pt. „Ewangelia wg św. Marka”. W ramach przygotowań do konkursu uczniowie mieli do przestudiowania najnowszy przekład ewangelii św. Marka z języków oryginalnych – Edycja Świętego Pawła 2008. Po zmaganiach etapu szkolnego i parafialnego do finału Dekanalnego Konkursu Biblijnego zakwalifikowały się uczennice klasy Vb: Izabela Rutkowska i Maja Zdybał. Na podstawie wyników konkursu komisja sprawdzająca wyłoniła dwoje uczniów, którzy będą reprezentowali nasz dekanat w finale diecezjalnym – wojewódzkim. Pierwsze miejsce i tytuł finalistki zdobyła Maja Zdybał. Gratulujemy Mai i jej rodzicom oraz życzymy powodzenia w ostatnim etapie Konkursu Biblijnego, który odbędzie się w kwietniu.

Post a Comment