/  2024-2025   /  Pielgrzymka do Rostkowa – 14.09.2024r.

Pielgrzymka do Rostkowa – 14.09.2024r.

„Święta przyjaźń” – to hasło, które towarzyszyło nam podczas tegorocznej pielgrzymki do miejsca narodzin patrona dzieci i młodzieży św. Stanisława Kostki. W sobotę 14 września 2024 roku uczniowie naszej szkoły wraz z paniami katechetkami i ks. Sebastianem wzięli udział w kolejnej pieszej pielgrzymce z Przasnysza do Rostkowa organizowanej przez parafię pw. Św. Ojca Pio. Pierwszym i najważniejszym punktem pielgrzymki było wspólne spotkanie na Mszy św. celebrowanej przez bp. Mirosława Milewskiego, następnie przeszliśmy do Rostkowa i odwiedziliśmy miejsca związane z naszym patronem oraz wzięliśmy udział w Festynie św. Stanisława Kostki. Uczniowie uczestniczyli w grze terenowej z nagrodami, zabawach, tańcach i koncercie zespołu „Małe TGD”. Wspólna modlitwa, śpiew i zabawa towarzyszyła naszemu wędrowaniu śladami „młodego” patrona dzieci i młodzieży.