/  2024-2025   /  III Miejskie Międzyszkolne Zawody Sportowe dla klas II-IV „Od zabawy do sportu” – 27.09.2024r.

W dniu 27.09.2024r. w naszej szkole odbyły się III Miejskie Międzyszkolne Zawody Sportowe dla klas II-IV „Od zabawy do sportu” o Puchar Burmistrza Miasta Płońsk Było to również wydarzenie współtowarzyszące Europejskiemu Tygodniowi Sportu, które odbywa się w dniach 23-30 września w całej Europie, w tym również w Polsce. Zawody sportowe miały formę wyścigów rzędów. Taki rodzaj aktywności fizycznej uczy dzieci współpracy w zespole, rozwija sprawność motoryczną i dostarcza mnóstwo emocji. Współzawodniczyły wszystkie miejskie szkoły podstawowe a pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom zaangażowania, dużej sprawności fizycznej i sportowego ducha walki.