Image Alt

Szanowni Rodzice, Drodzy Ósmoklasiści

  /  Szanowni Rodzice, Drodzy Ósmoklasiści

Zbliża się czas egzaminu i zakończenie edukacji w szkole podstawowej. Przed Wami Uczniowie, ważny sprawdzian wiedzy i umiejętności, które zdobyliście przez cały okres nauki. W dniach 16 – 17 – 18 czerwca 2020 r. odbędzie się egzamin z języka polskiego, matematyki i języka obcego.

O jego szczegółowym przebiegu przekażą Państwu i Ósmoklasistom wychowawcy klas. Pragnę również poinformować, iż w obecnej sytuacji pandemii nie jest planowane uroczyste zakończenie roku szkolnego dla wszystkich klas.

W dniu 26.06. br. (piątek) uczniowie klas VIII odbiorą świadectwa, nagrody książkowe i sportowe ufundowane przez Radę Rodziców, a uczniowie wyróżnieni dokonają wpisu do „Złotej Księgi”. Dokładny harmonogram przebiegu uroczystości zakończenia roku szkolnego 2019/2020 dla Was Ósmoklasiści przedstawią Wasi wychowawcy w dzienniku elektronicznym.

Pragnę nadmienić, iż uczniowie klas 0 – VII odbiorą świadectwa, nagrody książkowe i dyplomy w dniach od 29.06 do 3.07. 2020 r., zgodnie z przyjętym dla nich harmonogramem.

Powyższe założenia zostały ustalone w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczniów. Bardzo prosimy o zrozumienie i dostosowanie się do wytycznych szkoły.

Z poważaniem

Dyrektor szkoły

Teodozja Gorlewska

 

Skip to content