schöne frau auf russisch frauen im chat ansprechen größere reiche frauen suchen arme männer sprüche partnersuche kostenlos xbox straßhof siebenecken
a
Image Alt

I semestr 2018/2019

  /  I semestr 2018/2019

W pierwszym semestrze roku szkolnego 2018/2019 psycholog szkolny prowadził pogadanki z uczniami na temat dobrego i złego wpływu środowiska na wychowanie i zachowanie młodego człowieka. Ponadto prowadzone były lekcje warsztatowe o tematyce stresu oraz sposobów radzenia sobie z nim, agresji oraz rozpoznawania emocji. Zajęcia terapeutyczne prowadzone przez psychologa uzależnione były od indywidualnych potrzeb dziecka. Ćwiczenia obejmowały : -trening postaw społecznych, -rozpoznawanie emocji swoich i innych osób, -ćwiczeń zwiększających koncentrację,
-trening pamięci,
-budowanie pozytywnego obrazu siebie.
Ponadto psycholog prowadził lekcje warsztatowe w ramach Ogólnopolskiego Konkursu „ Szkoła dobrego wychowania” w klasach : 4C, 5B i 6B, jak również lekcje profilaktyczne zapobiegające agresji w ramach akcji „Bądź kumplem, nie dokuczaj” w klasach: 6A, 6C i 5A.
W drugim semestrze kontynuowane będą wyżej wymienione zajęcia w innych klasach.