/  2024-2025   /  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 – 2.09.2024r.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 – 2.09.2024r.

„ Nauka to podróż, która trwa przez całe życie.
Dla otwartych umysłów świat jest pełen pytań,
na które warto poznać odpowiedzi…”
Dnia 2 września o godzinie 9.00 dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły zaprosili uczniów do wspólnej wyprawy w głąb wiedzy, ale także na poszukiwania nowych wyzwań i relacji koleżeńskich. Długo wyczekiwane wakacje minęły, zostały piękne wspomnienia. Słoneczna pogoda sprzyjała wypoczynkowi, który gromadził nowe pokłady energii i siły do działania. Pani dyrektor Teodozja Gorlewska w swoim przemówieniu serdecznie przywitała wszystkich zebranych. Ciepłe słowa skierowała w stronę uczniów, życząc by nowy rok szkolny był pełen sukcesów, ciekawych wyzwań edukacyjnych i rozwijających doświadczeń. Na szczególną uwagę w tym dniu na pewno zasłużyli najmłodsi, uczniowie zerówki i klas pierwszych, dla których dzwonek dosłownie zabrzmiał po raz pierwszy i odtąd to on, przez wiele lat, będzie wyznaczał ich rytm szkolnego życia. W tak doniosłej chwili nie mogło zabraknąć bliskich, towarzyszących i wspierających najważniejsze osoby w tym dniu. Uroczystość inauguracji roku szkolnego 2024/ 2025 zaszczycili także swoją obecnością Pani Teresa Kozera Wiceburmistrz Miasta Płońsk oraz ks. Tomasz Markowicz proboszcz parafii św. Ojca Pio w Płońsku.