Image Alt

SP3 Płońsk

  /  2012-2013   /  Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

28 czerwca 2013 roku zabrzmiał ostatni dzwonek w Szkole Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku. Uroczyste zakończenie roku szkolnego rozpoczęło się w sali sportowej szkoły o godzinie 900 powitaniem całej społeczności szkoły przez Panią Dyrektor Teodozję Gorlewską. Pani Dyrektor przywitała wszystkich uczniów, ich rodziców i nauczycieli. Po ceremonii wprowadzenia sztandaru szkoły wszyscy wspólnie zaśpiewali hymn państwowy oraz hymn szkoły. Następnie do uczniów naszej szkoły przemówiła Pani Dyrektor oraz zaproszeni goście: w imieniu nieobecnego na uroczystości Burmistrza Miasta Płońsk – Pani Sekretarz Anna Czerniawska, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Agnieszka Klimczewska, kierownik delegatury Urzędu Marszałkowskiego Pan Andrzej Kamasa, Pan Piotr Koper reprezentujący Bank Spółdzielczy w Płońsku oraz Panowie Artur Wodzyński i Sławomir Jarosławski, reprezentujący firmę „America Store”, sponsora klasy sportowej.

Następnie przystąpiono do wręczania wyróżnień dla najlepszych uczniów. Ci, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce wpisywali się do Złotej Księgi, a ich rodzice otrzymali listy gratulacyjne. Wyróżniono także uczniów, którzy osiągali wysokie rezultaty w sporcie. Otrzymali oni pamiątkowe statuetki.

Po przekazaniu sztandaru przedstawicielom klas piątych odchodzący z naszej szkoły uczniowie klas szóstych złożyli ślubowanie a ich przedstawicielka wygłosiła podziękowanie dla całej społeczności szkolnej.

Następnie rozpoczęła się część artystyczna uroczystości, w tym pokaz tańca towarzyskiego zaprezentowany przez uczniów klasy pierwszej i klas czwartych. Wystąpił także chór szkolny. Uczniowie odegrali scenkę z życia ucznia, a następnie wszystkie klasy szóste pożegnały zgromadzonych piosenką.

Skip to content