/  2019-2020   /  Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie
Zbliża się zakończenie roku szkolnego 2019/2020. W obecnej sytuacji epidemiologicznej pragniemy poinformować, iż nie będzie oficjalnego zakończenia roku szkolnego dla wszystkich uczniów szkoły, tak jak to odbywało się każdego roku.
W dniu 26 czerwca 2020 r. ( piątek) o godz. 9.00 odbędzie się zakończenie roku tylko dla uczniów klas VIII kończących szkołę podstawową. Uroczystość rozpoczniemy na terenie szkoły przy Dębie Katyńskim. W przypadku deszczowej pogody zostanie ona przeniesiona do sali sportowej.
Uczniów obowiązują maseczki zakrywające usta i nos oraz zachowanie bezpiecznej odległości. Podczas uroczystości nastąpi wpis do Złotej Księgi, wręczenie świadectw oraz nagród książkowych i wyróżnień sportowych ufundowanych przez Radę Rodziców.
W trosce o bezpieczeństwo uczniów, w zakończeniu będzie uczestniczyć tylko dyrekcja szkoły, wychowawcy klas VIII i przedstawiciele Rady Rodziców. Pozostałych Rodziców przepraszamy i prosimy o zrozumienie.
Ponadto informujemy, iż pozostali uczniowie klas 0-VII odbiorą świadectwa wg ustalonego harmonogramu przekazanego przez poszczególnych wychowawców. Uczniowie, którzy w wyznaczonym terminie nie odbiorą świadectwa, będą mogli to uczynić do końca lipca br. w sekretariacie szkoły.
Uczniowie wyróżnieni wpisem do Złotej Księgi dokonają go w obecności dyrekcji i wychowawcy klasy w dniu 25 czerwca 2020 r. tj. czwartek również wg harmonogramu przekazanego przez wychowawców.
Teodozja Gorlewska