Image Alt

SP3 Płońsk

/  2020/2021   /  XVIII Międzynarodowy Bieg Przełajowy im. Ireny Szewińskiej

XVIII Międzynarodowy Bieg Przełajowy im. Ireny Szewińskiej

11 czerwca 2021r., oficjalnie po pandemii, rozpoczęliśmy udział w zawodach. Na początek, silnie obsadzony zawodnikami, XVIII Międzynarodowy Bieg Przełajowy im. Ireny Szewińskiej, który odbył się w Pułtusku.

19-osobowa grupa naszych zawodników wywalczyła: 2 złote medale , 1 srebrny i 2 brązowe , do tego dorzuciliśmy puchar w klasyfikacji szkół za 3 miejsce oraz puchar za zachowanie fair play, podczas zawodów .

Medale złote wywalczyli: Julia Pierścińska z klasy 8a i nauczyciel Marcin Zaborowski. Srebrny medal zdobyła Barbara Mystkowska z klasy 7s, a brązowe krążki zawisły na szyi Leny Buczyńskiej z klasy 2a oraz Oskara Gostomskiego z klasy 8a. Puchar za zachowanie fair play otrzymał Pietrzak Mikołaj z 2a .