/  2008-2009   /  Wycieczka Chóru Szkolnego

Wycieczka Chóru Szkolnego

W dniu 09 października 2008r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 należący do chóru szkolnego (łącznie 49 osób), wyjechali na wycieczkę do Warszawy. Głównym celem programu było przedstawienie słowno-muzyczne w teatrze Capitol pt.:”Śmietnik”. Po spektaklu uczniowie mieli okazję spotkać się na scenie z aktorami biorącymi udział w przedstawieniu. Był to dobry moment na pytania, autografy i wspólne zdjęcia z artystami. Po spotkaniu z aktorami, skorzystaliśmy z pięknej pogody. Spacerem udaliśmy się na posiłek do M”Donalda. Po krótkim odpoczynku i zaspokojeniu głodu, realizowaliśmy dalszy plan wycieczki udając się do starego Fortu, gdzie znajdowała się wystawa poświęcona sławnym postaciom powstania warszawskiego oraz stanu wojennego. Przy okazji trafiliśmy na trwające tam warsztaty teatralne prowadzone przez panią Marzannę Oszczepalińską, znaną nam ze spotkania z uczniami naszej szkoły. Pani Oszczepalińska zaprosiła na scenę również nasze uczennice, które mogły spróbować swoich sił jako artystki. Nasz wyjazd zakończyliśmy spacerem po pobliskim parku i igraszkami na placu zabaw. Zadowoleni, pełni sił i chęci do dalszej pracy powróciliśmy w godzinach popołudniowych do Płońska.