Image Alt

SP3 Płońsk

  /  2019-2020   /  Wpisy do Złotej Księgi.

Wpisy do Złotej Księgi.

Słowa naszego patrona Stanisława Wyspiańskiego „Idziesz przez świat i światu dajesz kształt przez Twoje czyny” w dniu dzisiejszym nabrały szczególnego znaczenia. Na dzień przed zakończeniem roku szkolnego najlepsi uczniowie zjawili się w szkole, by na zawsze zapisać się na kartach historii płońskiej „Trójki”. Wpis do „Złotej Księgi” – to bardzo ważne wydarzenie. Stanowi ona bowiem pamiątkowy rejestr uczniów, którzy odznaczają się wysokimi wynikami w nauce i wzorowym zachowaniem. W tym roku, inaczej niż zwykle, uczniowie przybyli w maseczkach na twarzach i z własnymi długopisami, a uroczystość miała kameralny charakter. Niezmienny jest fakt, że umieszczenie nazwiska ucznia w „Złotej Księdze” jest honorem i zaszczytem. Nagrody książkowe, statuetki i dyplomy otrzymali uczniowie, którzy wykazali się przez ostatnich 10 miesięcy w różnych dziedzinach – naukowych, sportowych i wolontariackich. Rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali listy gratulacyjne. Słowa uznania z ust pani Dyrektor Teodozji Gorlewskiej trafiły zarówno do uczniów jak i rodziców. Wymalowane na twarzach uczniów uśmiechy oraz pełne dumy spojrzenia rodziców mówiły same za siebie. W imieniu uczniów dziękujemy Radzie Rodziców za przekazane nagrody.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content