/  2020/2021   /  Wpis do „Złotej Księgi”

Wpis do „Złotej Księgi”

„Wiedza jest jedyną rzeczą, która wzbogaca, a której nikt nie może nikomu odebrać” powiedział Ignacy Paderewski.

Dzień przed zakończeniem roku szkolnego najlepsi uczniowie z klas I-VII złożyli podpis w „Złotej Księdze” i tym samym zapisali się na stałe w historii szkoły. Wpis do pamiątkowej księgi to honor i zaszczyt dla każdego wyróżnionego ucznia. Jest to pamiątkowy rejestr tych, którzy odznaczają się wysokimi wynikami w nauce, wzorowym zachowaniem, godnie reprezentują szkołę, odnoszą sukcesy w różnego rodzaju konkursach. Jest to prestiżowe wyróżnienie, na które uczniowie naszej szkoły ciężko pracowali przez cały rok szkolny. Podczas tej uroczystości obecni byli rodzice wyróżnionych dzieci, którzy z rąk Pani Dyrektor, Teodozji Gorlewskiej, otrzymali listy gratulacyjne. Uśmiechy na twarzach uczniów oraz pełne dumy spojrzenia rodziców mówiły same za siebie. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!