/  2013-2014   /  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

W poniedziałek 2 września 2013r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/14. Wśród zaproszonych gości obecna była pani Agnieszka Klimczewska – przewodnicząca Rady Rodziców oraz burmistrz naszego miasta pan Andrzej Pietrasik. Przybyłych na uroczystość gości, rodziców, nauczycieli i uczniów powitała pani dyrektor Teodozja Gorlewska. Po wprowadzeniu sztandaru wszyscy zgromadzeni odśpiewali hymn państwowy oraz hymn szkoły.

Pani dyrektor szczególnie ciepło powitała pierwszą klasę sześciolatków, która rozpoczyna właśnie naukę w naszej szkole.

Pani dyrektor Teodozja Gorlewska w swoim przemówieniu wspomniała inwestycje i projekty, które były realizowane w naszej szkole w czasie ostatnich miesięcy oraz skierowała słowa podziękowania do burmistrza miasta Płońsk – Andrzeja Pietrasika.

Rok szkolny 2013/14 potrwa do 27 czerwca.