/  2008-2009   /  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2008/2009

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2008/2009

W dniu 01.09.2008r odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2008/2009. Podczas uroczystości dokonano wyświęcenia rozpoczętej w czasie wakacji budowy hali sportowej. Ceremonii dokonał ks. Kanonik Edward Makowski Proboszcz Parafii św. Michała Archanioła w Płońsku. W akcie wyświęcenia uczestniczył Burmistrz miasta Płońska p. Andrzej Pietrasik, wiceprzewodnicząca Rady Miasta p. Alicja Ignasiak, dyrektor Wydziału Rozwoju Gospodarczego w Urzędzie Miejskim w Płońsku p. Maria Grabowska, p. Roman Walter prezes ZDiM – firmy wykonującej inwestycję, przewodnicząca rady Rodziców p. Agnieszka Jarosławska, v-ce przewodnicząca rady Rodziców p. Agnieszka Kilmczewska oraz rodzice i społeczność szkolna.